Warto przeczytać

Myśl pozytywnie

2 lutego 2022

02.02 – Dzień Pozytywnego Myślenia


To, że optymiści mniej chorują i żyją dłużej został udowodnione naukowo

Pamiętaj, aby cieszyć się każdą chwilą i doceniać to, co Cię otacza

🌐
📞


____________________
 www.thtg.pl
 +48 61 648 50 50

Przeczytaj

Postanowienia Noworoczne

25 stycznia 2022

Nowy rok jest już rzeczywistością

💫

A wraz z nim przyszła również pora na słynnepostanowienia noworoczne!

🤫

Cokolwiek wybierzesz, pamiętaj aby zawszedążyć do celu i nigdy się nie poddawać

💪

Otaczaj się motywacją i walcz o swoje

🌟
Przeczytaj

Oprogramowanie dla Deweloperów i Zarządców Nieruchomości

2 sierpnia 2021

Umiejętność dostosowania oprogramowania do indywidualnych wymagań klienta to kluczowa cecha w każdej branży. Połączona z niestandardowym podejściem oraz profesjonalnym zespołem inżynierów i programistów pozwala osiągnąć zamierzone cele.

W branży budowlanej jest to niezmiernie ważne, ponieważ umożliwia kompleksowe zarządzanie i konsolidację infrastruktury informatycznej od takich obszarów jak produkty i usługi, sprzedaż, obieg dokumentów po płatności i raporty. Kompleksowa platforma W THTG znajdziemy nie tylko CRM dla deweloperów, Zarządców Nieruchomości czy firm budowlanych, ale przede wszystkim kompleksową platformę do zarządzania wszystkimi obszarami działalności klienta.
Proponowane są moduły w kategorii produkty i usługi, które umożliwiają ewidencję produktów, inwestycji, lokali, etapów, obsługę rezerwacji oraz możliwość jej kolejkowania. Kolejną kategorią jest sprzedaż w ramach, której możliwa jest jej automatyzacja, scoring klienta i lejki sprzedażowe, tworzenie bazy danych oraz wysyłanie do niej mailingów, budowanie historii szans sprzedażowych i kontaktów z klientem, integracji z telefonem komórkowym, stworzenie aplikacji mobilnej czy raportów i analizy skuteczności kampanii reklamowych. Trzecim modułem może być obieg dokumentów, który pozwala na tworzenie ofert, umów, aneksów, harmonogramów płatności, korespondencji seryjnej czy systemu „pozbądź się papieru”. Następny model dotyczy faktur i płatności, gdzie m.in. można znaleźć takie rozwiązania jak:
wystawianie i ewidencja, rejestracja wpłat, obsługa rachunków powierniczych, firmowych czy automatyczny import wpłat. Znajdziemy również takie moduły jak raporty i analityka, gwarancje i naprawy czy zarządzanie i relację oraz integrację. Podejście platformowe daje klientowi możliwość skonsolidowania swoich części infrastruktury informatycznej i spowodowania by zaczęły ze sobą współpracować. Zalety dedykowanego software’u Korzystanie z dedykowanego software’u zapewnia otrzymanie rozwiązania dopasowanego do firmy, a nie konieczność dostosowania się do nowego oprogramowania. Dodatkowo to zlecający ma w dużej mierze wpływ na poziom skomplikowania
i zaawansowania wybranych rozwiązań, przez co
o wiele łatwiejsze jest wdrożenie i przystosowanie pracowników. Kolejną zaletą jest możliwość łatwiejszego zintegrowania modułów z obecnym systemem, ponieważ do dyspozycji pozostaje twórca, który może modyfikować ustawienia w odpowiedni dla klienta sposób.

Odpowiedni partner

Kluczem do stworzenia odpowiedniego oprogramowania jest wybór wykonawcy.
W firmie THTG zespół składa się z programistów, specjalistów od IT, analizy danych, marketingu
i zarządzania. Marka znana jest z niestandardowego podejścia i umiejętności dostosowywania się oraz oprogramowania do indywidualnych wymagań klienta. Pomysły i potrzeby łączą z doświadczeniem inżynierów i specjalistów.

THTG wpisane jest na listę 200 polskich firm zajmujących się technologią związaną ze Sztuczną Inteligencją (raport wykonany na zlecenie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii)1.

Programowanie to sztuka

Systemy THTG wyróżnia zastosowanie szeregu automatyzacji oraz sztucznej inteligencji, dzięki którym wchodzą one w interakcję z użytkownikiem
i wspomagają jego działanie. Dzięki rozbudowanym opcjom konfiguracji, w łatwy sposób można dostosować je do własnego stylu pracy, przyzwyczajeń czy też indywidualnych wymogów organizacji.
Łączą w jedną całość zalety najbardziej popularnych rozwiązań dostępnych na rynku.
Dzięki temu korzystając z oprogramowania THTG zostają maksymalnie zmonetyzowane dane.
Z tego typu możliwości czerpią nie tylko najwięksi deweloperzy, ale także mniejsze firmy z branży budowlanej.

Software House https://thtg.pl/software-house

To bardzo ważny obszar działania THTG.
Tworzone są programy i aplikacje szyte na miarę, ale także produkty gotowe. Wspierają one wrażliwe obszary funkcjonowania firmy. Dzięki nim istnieje możliwość pozbycia się dokumentacji w formie papierowej, doprowadzenia do konsolidacji danych finansowych i usprawnienia komunikacji wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji.

Sztuczna inteligencja

W swoich rozwiązaniach THTG wykorzystuje sztuczną inteligencję. To rozwiązanie, które umożliwia bycie
o krok przed problemem i skuteczne zapobieganie jemu, zanim nastąpi. Szczególnie w dziale inwestycji jest bardzo ważne, ponieważ prowadzi analizę stanu realizacji inwestycji i wykrywa miejsca, których wadliwy stan może spowodować spowolnienie w realizacji przedsięwzięcia.

Typowy sprzedawca poświęca ponad 70% czasu pracy na wykonywanie rutynowych czynności, a w wyniku tego tylko niecałe 30% na właściwą sprzedaż, wyszukiwanie i pozyskiwanie klienta.

Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie narzędzi wspomaganych przez sztuczną inteligencję. Zastosowana w dziale sprzedaży podpowiada codzienne czynności, nie pozwala zapomnieć
o obsłudze klienta, analizuje, jak sprzedają najlepsi
i dlaczego nie sprzedają ci mniej doświadczeni.

1 Digital poland map of polish AI.

Pomaga dobierać optymalne rozwiązanie pozwalające na doprowadzenie do transakcji. Dodatkowo analizuje treści w całym systemie, proponując produkty lub sposób działania.

Internet rzeczy – IoT

Technologia IoT jest niezbędna, jeśli projekt wymaga pobierania danych z maszyn, czujników, kamer czy też urządzeń współpracujących ze sobą, a klient chce je kontrolować, wiedzieć, kiedy następuje awaria oraz czy właściwie pracują.

Technologie serwerowe

To bardzo ważna część platformy, która zapewnia:

 • bezpieczeństwo prawne – umowa powierzenia danych podpisywana pomiędzy 3 stronami
  tj. klient docelowy, THTG i Microsoft;
 • bezpieczeństwo danych i zabezpieczenie przed ich utratą;
 • gwarancje finansowe. Chmura firmowa Chmura firmowa to bardzo ważny element oprogramowania, który zapewnia sprawną wymianę danych, komunikację między pracownikami i dostęp do informacji. Dzięki THTG możliwe jest obniżenie kosztów działalności poprzez dostęp do Office 365
  w chmurze firmowej. Dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo (fizyczne i prawne), kontrolę
  i spełnienie nawet najbardziej restrykcyjnych wymogów RODO. Nie wystarczy samo oprogramowanie Zakup i wdrożenie oprogramowania, czy też chmury to tylko 50% sukcesu. Drugie 50% to szkolenie, spowodowanie by użytkownicy chcieli pracować na systemie oraz wsparcie techniczne wraz z serwisem. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, by system był zgodny z prawem. Takie przygotowanie gwarantuje powodzenie. Klientów zainteresowanych wersją demonstracyjną systemu zachęcamy do wypełnienia formularza
  na stronie https://thtg.pl/
Przeczytaj

Prawdziwe 360 wokół Klienta

20 października 2020

Konsolidacja leadów z wielu źródeł.

Ta funkcjonalność, którą gwarantuje najnowsza wersja THTG Integrator X (Oprogramowanie dla Deweloperów Budowlanych, Generalnych Wykonawców i Zarządców Nieruchomości oraz Komercyjnych) to prawdziwe 360 wokół Klienta. Dlaczego „prawdziwe”?

Większość programów dostępnych na rynku skupia się na konsolidacji leadów pochodzących ze źródeł cyfrowych. Nasz THTG Integrator jako Dedykowana Chmura, umożliwia konsolidację (integrację) nie tylko ze źródłami cyfrowymi ale także z telefonem. Statystyki przekonują, że od 45 do 60% klientów i tak ostatecznie jako pierwszy kontakt z reklamodawcą wybiera telefon. Zatem platformy, które oferują tylko integracje cyfrowe, zapewniają kontrolę tylko nad około połową docieralności.

Tak doskonała integracja jaką zapewnia THTG Integrator X, osiągnięta została dzięki zaawansowanej technologii i Partnerstwie z Microsoft i serwerami Azure. Dzięki temu rozwiązaniu w czasie teraźniejszym otrzymasz informację na temat wartości Twoich leadów, ich cenie i zasadności kwot przekazywanych na marketing.

Dowiedz się więcej.

Przeczytaj

DZIĘKUJEMY

21 stycznia 2020

Pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim babciom (dzisiaj) i dziadkom (jutro) na całym świecie! Kochamy Was i dziękujemy za wszystko!
😘👵👴

We would like to wish all the best to all grandmothers (today) and grandparents (tomorrow) around the world! We love you and thank you for everything!
😘👵👴

Przeczytaj

Platforma Thtg- zyskaj maksymalną wydajność!

21 listopada 2019

Jesteś deweloperem budowlanym, generalnym wykonawcą, działasz w handlu lub przemyśle? Ilu pracowników potrzebujesz by zrealizować swoje cele? Dzięki automatyzacji którą daje platforma informatyczna Thtg zyskasz maksymalna wydajność!

Zapisz sie na newsletter thtg.pl/newsletter , by dowiedziec sie więcej lub zostaw nam swój kontakt.

Przeczytaj

Thtg dla firm budowlanych i deweloperów mieszkaniowych

14 listopada 2019


System THTG obejmuje cały proces sprzedażowy – od pozyskania klienta, poprzez tworzenie oferty i umowy dla klienta, wydanie lokalu i obsługę posprzedażową. 

➡️ KLIENCI

Każdy klient zapisywany jest w CRM i wyświetla się na tzw. pulpicie pracownika. Dane klienta przechowywane są zgodnie z RODO. Dodatkowo, klient posiada także swój pulpit, na którym widzi m.in. aktualności, stan płatności, dokumenty, regulaminy – i jest on zintegrowany z systemem Thtg. 

➡️ UMOWY

Proces tworzenia umowy to tylko chwila! Dane na umowie uzupełniają się automatycznie w miejscach określonych w szablonie. Program przestrzega polskiego prawa i obniża szansę na pomyłkę przez pracownika, ponieważ „pilnuje” go przez cały proces tworzenia umowy.

➡️ HARMONOGRAM 

Harmonogram pilnuje dat, widać kiedy doszło do płatności, a informacje są wysyłane automatycznie do klienta na skrzynkę mailowa.

➡️ ODBIORY

Odbiory są przeprowadzane sprawnie, są wybierane z check listy. Po dokonaniu odbioru popiera się wersję pdf do druku. Aplikacja działa na telefonie, tablecie i ułatwia to cały proces. 

Przeczytaj

Microsoft Dynamics Business Central – zarządzanie finansami

6 listopada 2019

Myślisz o wymianie lub nowym programie księgowym? Nowy Microsoft Dynamics Business Central jest dla Ciebie!

Microsoft Dynamics Business Central jest kompleksowym rozwiązaniem do zarządzania finansami, które ułatwia szybkie kojarzenie transakcji i danych finansowych pochodzących z wielu spółek powiązanych lub oddziałów. 

Modułowa struktura Dynamics Business Central pozwoli Ci rozszerzyć funkcjonalność rozwiązań potrzebnych do zarządzania danymi finansowymi i tworzenia analiz, które wspomogą rozwój Twojego przedsiębiorstwa.

Główne moduły: 

•Księga główna

•Konta bankowe

•Kasa i dokumenty kasowe,

•Budżety

•Nabywcy i należności

•Dostawcy i zobowiązania

•Środki trwałe

•Wielowalutowość

•prognoza przepływów pieniężnych

Dołącz do firm, które zmieniły swój biznes na dobre! 

➡️ thtg.pl/newsletter 

Przeczytaj