Warto przeczytać

Prawdziwe 360 wokół Klienta

20 października 2020

Konsolidacja leadów z wielu źródeł.

Ta funkcjonalność, którą gwarantuje najnowsza wersja THTG Integrator X (Oprogramowanie dla Deweloperów Budowlanych, Generalnych Wykonawców i Zarządców Nieruchomości oraz Komercyjnych) to prawdziwe 360 wokół Klienta. Dlaczego „prawdziwe”?

Większość programów dostępnych na rynku skupia się na konsolidacji leadów pochodzących ze źródeł cyfrowych. Nasz THTG Integrator jako Dedykowana Chmura, umożliwia konsolidację (integrację) nie tylko ze źródłami cyfrowymi ale także z telefonem. Statystyki przekonują, że od 45 do 60% klientów i tak ostatecznie jako pierwszy kontakt z reklamodawcą wybiera telefon. Zatem platformy, które oferują tylko integracje cyfrowe, zapewniają kontrolę tylko nad około połową docieralności.

Tak doskonała integracja jaką zapewnia THTG Integrator X, osiągnięta została dzięki zaawansowanej technologii i Partnerstwie z Microsoft i serwerami Azure. Dzięki temu rozwiązaniu w czasie teraźniejszym otrzymasz informację na temat wartości Twoich leadów, ich cenie i zasadności kwot przekazywanych na marketing.

Dowiedz się więcej.

Przeczytaj

DZIĘKUJEMY

21 stycznia 2020

Pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim babciom (dzisiaj) i dziadkom (jutro) na całym świecie! Kochamy Was i dziękujemy za wszystko!
😘👵👴

We would like to wish all the best to all grandmothers (today) and grandparents (tomorrow) around the world! We love you and thank you for everything!
😘👵👴

Przeczytaj

Platforma Thtg- zyskaj maksymalną wydajność!

21 listopada 2019

Jesteś deweloperem budowlanym, generalnym wykonawcą, działasz w handlu lub przemyśle? Ilu pracowników potrzebujesz by zrealizować swoje cele? Dzięki automatyzacji którą daje platforma informatyczna Thtg zyskasz maksymalna wydajność!

Zapisz sie na newsletter thtg.pl/newsletter , by dowiedziec sie więcej lub zostaw nam swój kontakt.

Przeczytaj

Thtg dla firm budowlanych i deweloperów mieszkaniowych

14 listopada 2019


System THTG obejmuje cały proces sprzedażowy – od pozyskania klienta, poprzez tworzenie oferty i umowy dla klienta, wydanie lokalu i obsługę posprzedażową. 

➡️ KLIENCI

Każdy klient zapisywany jest w CRM i wyświetla się na tzw. pulpicie pracownika. Dane klienta przechowywane są zgodnie z RODO. Dodatkowo, klient posiada także swój pulpit, na którym widzi m.in. aktualności, stan płatności, dokumenty, regulaminy – i jest on zintegrowany z systemem Thtg. 

➡️ UMOWY

Proces tworzenia umowy to tylko chwila! Dane na umowie uzupełniają się automatycznie w miejscach określonych w szablonie. Program przestrzega polskiego prawa i obniża szansę na pomyłkę przez pracownika, ponieważ „pilnuje” go przez cały proces tworzenia umowy.

➡️ HARMONOGRAM 

Harmonogram pilnuje dat, widać kiedy doszło do płatności, a informacje są wysyłane automatycznie do klienta na skrzynkę mailowa.

➡️ ODBIORY

Odbiory są przeprowadzane sprawnie, są wybierane z check listy. Po dokonaniu odbioru popiera się wersję pdf do druku. Aplikacja działa na telefonie, tablecie i ułatwia to cały proces. 

Przeczytaj

Microsoft Dynamics Business Central – zarządzanie finansami

6 listopada 2019

Myślisz o wymianie lub nowym programie księgowym? Nowy Microsoft Dynamics Business Central jest dla Ciebie!

Microsoft Dynamics Business Central jest kompleksowym rozwiązaniem do zarządzania finansami, które ułatwia szybkie kojarzenie transakcji i danych finansowych pochodzących z wielu spółek powiązanych lub oddziałów. 

Modułowa struktura Dynamics Business Central pozwoli Ci rozszerzyć funkcjonalność rozwiązań potrzebnych do zarządzania danymi finansowymi i tworzenia analiz, które wspomogą rozwój Twojego przedsiębiorstwa.

Główne moduły: 

•Księga główna

•Konta bankowe

•Kasa i dokumenty kasowe,

•Budżety

•Nabywcy i należności

•Dostawcy i zobowiązania

•Środki trwałe

•Wielowalutowość

•prognoza przepływów pieniężnych

Dołącz do firm, które zmieniły swój biznes na dobre! 

➡️ thtg.pl/newsletter 

Przeczytaj

Dynamics 365 Business Central

30 października 2019

Przedsiebiorstwo 2.0. Sprawdź na jakim etapie jestes.

Poznaj i postaw na Dynamics 365 Business Central – kompletne rozwiązanie klasy ERP pozwalające podnieść efektywność zarządzania małym i średnim przedsiębiorstwem! Jest w pełni intuicyjne, proste w obsłudze i szybkie we wdrożeniu.

Zarządza takimi obszarami jak:

-Finanse i Księgowość 

-Środki Trwałe

-Marketing i CRM

-Sprzedaż i zakupy

-Magazyn i zarządzanie zapasami

-Produkcja

-Serwis

-Zarządzanie projektem

-Analiza i raportowanie

Przeczytaj

Konferencja Rynek Mieszkaniowy & Biurowce w Polsce za nami

22 października 2019

21-22 października 2019 roku w Warszawie odbyła się Konferencja Rynek Mieszkaniowy & Biurowce w Polsce, w trakcie której zaprezentowane zostały przez Nas Transformacje Cyfrowe oraz konkretne rozwiązania dotyczące szczególnych obszarów generalnego Wykonawcy, Dewelopera Mieszkaniowego i Komercyjnego.

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli i z uwagą wysłuchali przygotowanej prezentacji– mamy nadzieję, że konferencja spełniła oczekiwania wszystkich z Państwa i była okazją do pozyskania nowej wiedzy.

Przeczytaj

Konferencja Rynek Mieszkaniowy & Biurowce w Polsce – wystąpienie Thtg

18 października 2019

Już za kilka dni 21-22 października zapraszamy wszystkich na konferencję Rynek Mieszkaniowy & Biurowce w Polsce oraz nasze wystąpienie pt. „Thtg Modern Workplace oraz Transformacja Cyfrowa Dewelopera Mieszkaniowego i Komercyjnego w chmurze Microsoft”

Podczas prezentacji przedstawimy Państwu informacje jak firma Thtg wraz z firmą Microsoft Polska widzą transformacje deweloperów mieszkaniowych i komercyjnych, a także zaprezentujemy konkretne rozwiązania dotyczące obszarów generalnego wykonawcy, działu sprzedaży i marketingu, działu rozliczeń inwestycji i transakcji, obszaru odbiorów i reklamacji oraz kompleksowego raportowania.

Osoby zainteresowane, które chciałyby dowiedzieć się więcej o transformacji cyfrowej Dewelopera Budowlanego i Firmy Budowlanej zapraszamy do kontaktu na thtg.pl/kontakt
🙂

Przeczytaj

Konferencja Rynek Mieszkaniowy& Biurowce w Polsce 2019 – wystąpienie Thtg

16 października 2019

Już za tydzień 21-22 października odbędzie się Konferencja Rynek Mieszkaniowy & Biurowce w Polsce 2019 w Hotelu Hilton Warszawa!

Zapraszamy wszystkich na konferencję oraz nasze wystąpienie pt. „Thtg Modern Workplace oraz Transformacja Cyfrowa Dewelopera Mieszkaniowego i Komercyjnego w chmurze Microsoft”

Podczas prezentacji przedstawimy Państwu informacje jak firma Thtg wraz z firmą Microsoft Polska widzą transformacje deweloperów mieszkaniowych i komercyjnych, a także zaprezentujemy konkretne rozwiązania dotyczące obszarów generalnego wykonawcy, działu sprzedaży i marketingu, działu rozliczeń inwestycji i transakcji, obszaru odbiorów i reklamacji oraz kompleksowego raportowania. 

Osoby zainteresowane, które chciałyby dowiedzieć się więcej o transformacji cyfrowej Dewelopera Budowlanego i Firmy Budowlanej zapraszamy do kontaktu na thtg.pl/kontakt 

Przeczytaj