Oprogramowanie dla Deweloperów i Zarządców Nieruchomości

2 sierpnia 2021

Umiejętność dostosowania oprogramowania do indywidualnych wymagań klienta to kluczowa cecha w każdej branży. Połączona z niestandardowym podejściem oraz profesjonalnym zespołem inżynierów i programistów pozwala osiągnąć zamierzone cele.

W branży budowlanej jest to niezmiernie ważne, ponieważ umożliwia kompleksowe zarządzanie i konsolidację infrastruktury informatycznej od takich obszarów jak produkty i usługi, sprzedaż, obieg dokumentów po płatności i raporty. Kompleksowa platforma W THTG znajdziemy nie tylko CRM dla deweloperów, Zarządców Nieruchomości czy firm budowlanych, ale przede wszystkim kompleksową platformę do zarządzania wszystkimi obszarami działalności klienta.
Proponowane są moduły w kategorii produkty i usługi, które umożliwiają ewidencję produktów, inwestycji, lokali, etapów, obsługę rezerwacji oraz możliwość jej kolejkowania. Kolejną kategorią jest sprzedaż w ramach, której możliwa jest jej automatyzacja, scoring klienta i lejki sprzedażowe, tworzenie bazy danych oraz wysyłanie do niej mailingów, budowanie historii szans sprzedażowych i kontaktów z klientem, integracji z telefonem komórkowym, stworzenie aplikacji mobilnej czy raportów i analizy skuteczności kampanii reklamowych. Trzecim modułem może być obieg dokumentów, który pozwala na tworzenie ofert, umów, aneksów, harmonogramów płatności, korespondencji seryjnej czy systemu „pozbądź się papieru”. Następny model dotyczy faktur i płatności, gdzie m.in. można znaleźć takie rozwiązania jak:
wystawianie i ewidencja, rejestracja wpłat, obsługa rachunków powierniczych, firmowych czy automatyczny import wpłat. Znajdziemy również takie moduły jak raporty i analityka, gwarancje i naprawy czy zarządzanie i relację oraz integrację. Podejście platformowe daje klientowi możliwość skonsolidowania swoich części infrastruktury informatycznej i spowodowania by zaczęły ze sobą współpracować. Zalety dedykowanego software’u Korzystanie z dedykowanego software’u zapewnia otrzymanie rozwiązania dopasowanego do firmy, a nie konieczność dostosowania się do nowego oprogramowania. Dodatkowo to zlecający ma w dużej mierze wpływ na poziom skomplikowania
i zaawansowania wybranych rozwiązań, przez co
o wiele łatwiejsze jest wdrożenie i przystosowanie pracowników. Kolejną zaletą jest możliwość łatwiejszego zintegrowania modułów z obecnym systemem, ponieważ do dyspozycji pozostaje twórca, który może modyfikować ustawienia w odpowiedni dla klienta sposób.

Odpowiedni partner

Kluczem do stworzenia odpowiedniego oprogramowania jest wybór wykonawcy.
W firmie THTG zespół składa się z programistów, specjalistów od IT, analizy danych, marketingu
i zarządzania. Marka znana jest z niestandardowego podejścia i umiejętności dostosowywania się oraz oprogramowania do indywidualnych wymagań klienta. Pomysły i potrzeby łączą z doświadczeniem inżynierów i specjalistów.

THTG wpisane jest na listę 200 polskich firm zajmujących się technologią związaną ze Sztuczną Inteligencją (raport wykonany na zlecenie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii)1.

Programowanie to sztuka

Systemy THTG wyróżnia zastosowanie szeregu automatyzacji oraz sztucznej inteligencji, dzięki którym wchodzą one w interakcję z użytkownikiem
i wspomagają jego działanie. Dzięki rozbudowanym opcjom konfiguracji, w łatwy sposób można dostosować je do własnego stylu pracy, przyzwyczajeń czy też indywidualnych wymogów organizacji.
Łączą w jedną całość zalety najbardziej popularnych rozwiązań dostępnych na rynku.
Dzięki temu korzystając z oprogramowania THTG zostają maksymalnie zmonetyzowane dane.
Z tego typu możliwości czerpią nie tylko najwięksi deweloperzy, ale także mniejsze firmy z branży budowlanej.

Software House https://thtg.pl/software-house

To bardzo ważny obszar działania THTG.
Tworzone są programy i aplikacje szyte na miarę, ale także produkty gotowe. Wspierają one wrażliwe obszary funkcjonowania firmy. Dzięki nim istnieje możliwość pozbycia się dokumentacji w formie papierowej, doprowadzenia do konsolidacji danych finansowych i usprawnienia komunikacji wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji.

Sztuczna inteligencja

W swoich rozwiązaniach THTG wykorzystuje sztuczną inteligencję. To rozwiązanie, które umożliwia bycie
o krok przed problemem i skuteczne zapobieganie jemu, zanim nastąpi. Szczególnie w dziale inwestycji jest bardzo ważne, ponieważ prowadzi analizę stanu realizacji inwestycji i wykrywa miejsca, których wadliwy stan może spowodować spowolnienie w realizacji przedsięwzięcia.

Typowy sprzedawca poświęca ponad 70% czasu pracy na wykonywanie rutynowych czynności, a w wyniku tego tylko niecałe 30% na właściwą sprzedaż, wyszukiwanie i pozyskiwanie klienta.

Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie narzędzi wspomaganych przez sztuczną inteligencję. Zastosowana w dziale sprzedaży podpowiada codzienne czynności, nie pozwala zapomnieć
o obsłudze klienta, analizuje, jak sprzedają najlepsi
i dlaczego nie sprzedają ci mniej doświadczeni.

1 Digital poland map of polish AI.

Pomaga dobierać optymalne rozwiązanie pozwalające na doprowadzenie do transakcji. Dodatkowo analizuje treści w całym systemie, proponując produkty lub sposób działania.

Internet rzeczy – IoT

Technologia IoT jest niezbędna, jeśli projekt wymaga pobierania danych z maszyn, czujników, kamer czy też urządzeń współpracujących ze sobą, a klient chce je kontrolować, wiedzieć, kiedy następuje awaria oraz czy właściwie pracują.

Technologie serwerowe

To bardzo ważna część platformy, która zapewnia:

 • bezpieczeństwo prawne – umowa powierzenia danych podpisywana pomiędzy 3 stronami
  tj. klient docelowy, THTG i Microsoft;
 • bezpieczeństwo danych i zabezpieczenie przed ich utratą;
 • gwarancje finansowe. Chmura firmowa Chmura firmowa to bardzo ważny element oprogramowania, który zapewnia sprawną wymianę danych, komunikację między pracownikami i dostęp do informacji. Dzięki THTG możliwe jest obniżenie kosztów działalności poprzez dostęp do Office 365
  w chmurze firmowej. Dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo (fizyczne i prawne), kontrolę
  i spełnienie nawet najbardziej restrykcyjnych wymogów RODO. Nie wystarczy samo oprogramowanie Zakup i wdrożenie oprogramowania, czy też chmury to tylko 50% sukcesu. Drugie 50% to szkolenie, spowodowanie by użytkownicy chcieli pracować na systemie oraz wsparcie techniczne wraz z serwisem. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, by system był zgodny z prawem. Takie przygotowanie gwarantuje powodzenie. Klientów zainteresowanych wersją demonstracyjną systemu zachęcamy do wypełnienia formularza
  na stronie https://thtg.pl/