Prawdziwe 360 wokół Klienta

20 października 2020

Konsolidacja leadów z wielu źródeł.

Ta funkcjonalność, którą gwarantuje najnowsza wersja THTG Integrator X (Oprogramowanie dla Deweloperów Budowlanych, Generalnych Wykonawców i Zarządców Nieruchomości oraz Komercyjnych) to prawdziwe 360 wokół Klienta. Dlaczego „prawdziwe”?

Większość programów dostępnych na rynku skupia się na konsolidacji leadów pochodzących ze źródeł cyfrowych. Nasz THTG Integrator jako Dedykowana Chmura, umożliwia konsolidację (integrację) nie tylko ze źródłami cyfrowymi ale także z telefonem. Statystyki przekonują, że od 45 do 60% klientów i tak ostatecznie jako pierwszy kontakt z reklamodawcą wybiera telefon. Zatem platformy, które oferują tylko integracje cyfrowe, zapewniają kontrolę tylko nad około połową docieralności.

Tak doskonała integracja jaką zapewnia THTG Integrator X, osiągnięta została dzięki zaawansowanej technologii i Partnerstwie z Microsoft i serwerami Azure. Dzięki temu rozwiązaniu w czasie teraźniejszym otrzymasz informację na temat wartości Twoich leadów, ich cenie i zasadności kwot przekazywanych na marketing.

Dowiedz się więcej.