Fakturowanie

Fakturowanie

Program do fakturowania w chmurze autorstwa THTG w znacznym stopniu ułatwia funkcjonowanie korzystających z niego na co dzień firm, co sprawia, że kolejne przedsiębiorstwa decydują się na jego wdrożenie. Nasz program do e-faktur doskonale sprawdza się przede wszystkim tam, gdzie zachodzi konieczność wygenerowania ich znacznej ilości i w krótkim czasie.

Poza tym proponowany program do faktur Comarch i wielu innych zapobiega najczęściej konieczności drukowania ich oraz przesyłania do poszczególnych podmiotów, pozwalając wysyłać je w wersji elektronicznej. Za sprawą programu do generowania faktur w wersji elektronicznej dostęp do nich również jest ułatwiony, a wyszukiwanie zajmuje o wiele mniej czasu niż w sytuacji magazynowania ich w tradycyjny sposób.

Cash flow w fakturowaniu

Program do faktur autorstwa THTG i jego cechy

Program do faktur to obecnie nie tylko zwykły arkusz podsumowujący pozycje i podatki, ale skomplikowany moduł. Program do fakturowania autorstwa THTG zawiera zespół zaawansowanych opcji, dzięki którym jest jeszcze bardziej przydatny w poszczególnych firmach. Do zdecydowanie najistotniejszych funkcji naszego programu do wystawiania faktur zaliczyć należy:

  • automatyczne rozpoznawanie wpływu i automatyczne wystawianie faktur zaliczkowych,
  • wystawianie i tworzenie wszystkich rodzajów faktur i korekt,
  • integracja z elektronicznym obiegiem dokumentów,
  • faktury końcowe i rozliczeniowe,
  • podpowiedzi co do kontrahentów i umów.
Fakturowanie w chmurze

Program do tworzenia faktur z opcją magazynowania ich w chmurze

Program do faktur online THTG współpracuje z wszystkimi, dostępnymi na rynku programami księgowymi, co sprawia, że sprawdza się praktycznie wszędzie i w każdej sytuacji. Korzystanie z niego, jak można się łatwo domyślić, pozwala znacznie zaoszczędzić na czasie. Program do faktur VAT i bez VAT, który stworzyliśmy, daje możliwość uniknięcia konieczności korzystania z zewnętrznych firm zajmujących się ich wystawieniem.

Dzięki nam każde przedsiębiorstwo może wykonywać to samodzielnie, zyskując wszelkie, niezbędne ku temu narzędzia. Program do tworzenia faktur jest dodatkowo intuicyjny w obsłudze, a co za tym idzie – opanowanie wszystkich jego możliwości także nie wymaga wiele czasu. Pozwala dodatkowo przechowywać każdą z nich z poczuciem bezpieczeństwa, że nie ulegną one przepadkowi, do czego może dojść w przypadku wystąpienia poważnej awarii serwera wykorzystywanego w danym przedsiębiorstwie. Jest to więc kolejna korzyść związana z korzystaniem z naszego programu do faktur w chmurze.

Zapytaj o indywidualna wycenę Fakturowania