Analiza finansowa

Analiza finansowa

Budżetowanie i analiza finansowa stanowią fundament każdej firmy. Niestety, na rynku istnieje mało narzędzi, które automatyzują proces budżetowania, analizy finansowej i badania przepływów finansowych.

THTG Integrator to program do analizy finansowej posiadający wbudowany moduł do wykonywania budżetów. To narzędzie w pełni automatyczne, co jest jego bardzo dużą zaletą. Zapewnia bowiem integrację z programem księgowym, elektronicznym obiegiem dokumentów, bankami, CRM, wykresem gantta. System jest wielkim ułatwieniem w każdej branży, ale szczególnie i szeroko stosowany jest przez deweloperów budowlanych, generalnych wykonawców czy też firmy budowlane i dealerów samochodowych.

Raport z analizy finansowej

Główne funkcjonalności programu do budżetowania autorstwa THTG

Opracowany przez nas program do budżetowania gwarantuje – poza badaniem przepływów finansowych i cashflow – także inne funkcjonalności. Do najważniejszych wymienić należy przede wszystkim:

  • konsolidacja finansowa firm,
  • sprawozdania finansowe elektroniczne,
  • sprawozdania finansowe w XML.

Jak zatem widać, istnieje co najmniej kilka powodów, dla których kolejne przedsiębiorstwa decydują się korzystać z udostępnianych przez nas narzędzi, dzięki którym uzyskanie szczególnie istotnego w ich działalności sprawozdania finansowego w formie elektronicznej (i nie tylko) przebiega szybko i praktycznie z dowolnego miejsca.

Innowacje w analizie finansowej

Sprawozdania finansowe w formie elektronicznej rozwiązaniem na miarę XXI wieku

Nasz moduł zawiera w sobie także program do mierzenia odchyleń w wykonywanym budżecie lub na budowie w przypadku firm budowlanych bądź generalnych wykonawców. Działając w tym sektorze, warto więc pomyśleć o zaopatrzeniu się w proponowane przez nas narzędzie. Zawsze pod ręką dostępne będą e-sprawozdania finansowe. Program THTG jest ponadto intuicyjny w obsłudze, co sprawia, że rozpoznanie wszystkich jego opcji nie wymaga zbyt wiele czasu.

Zapytaj o indywidualna wycenę Analizy finansowej

Nasz program okazuje się bardzo przydatny w sytuacji, gdy wymagany jest szybki i bezproblemowy dostęp do dokumentów, którymi są e-sprawozdania finansowe. Aplikacja, dostęp do której zapewniamy naszymi klientom, okazuje się w tym szczególnie pomocna.