Thtg dla firm budowlanych i deweloperów mieszkaniowych

14 listopada 2019


System THTG obejmuje cały proces sprzedażowy – od pozyskania klienta, poprzez tworzenie oferty i umowy dla klienta, wydanie lokalu i obsługę posprzedażową. 

➡️ KLIENCI

Każdy klient zapisywany jest w CRM i wyświetla się na tzw. pulpicie pracownika. Dane klienta przechowywane są zgodnie z RODO. Dodatkowo, klient posiada także swój pulpit, na którym widzi m.in. aktualności, stan płatności, dokumenty, regulaminy – i jest on zintegrowany z systemem Thtg. 

➡️ UMOWY

Proces tworzenia umowy to tylko chwila! Dane na umowie uzupełniają się automatycznie w miejscach określonych w szablonie. Program przestrzega polskiego prawa i obniża szansę na pomyłkę przez pracownika, ponieważ „pilnuje” go przez cały proces tworzenia umowy.

➡️ HARMONOGRAM 

Harmonogram pilnuje dat, widać kiedy doszło do płatności, a informacje są wysyłane automatycznie do klienta na skrzynkę mailowa.

➡️ ODBIORY

Odbiory są przeprowadzane sprawnie, są wybierane z check listy. Po dokonaniu odbioru popiera się wersję pdf do druku. Aplikacja działa na telefonie, tablecie i ułatwia to cały proces.