Konferencja Rynek Mieszkaniowy & Biurowce w Polsce – wystąpienie Thtg

Już za kilka dni 21-22 października zapraszamy wszystkich na konferencję Rynek Mieszkaniowy & Biurowce w Polsce oraz nasze wystąpienie pt. „Thtg Modern Workplace oraz Transformacja Cyfrowa Dewelopera Mieszkaniowego i Komercyjnego w chmurze Microsoft”

Podczas prezentacji przedstawimy Państwu informacje jak firma Thtg wraz z firmą Microsoft Polska widzą transformacje deweloperów mieszkaniowych i komercyjnych, a także zaprezentujemy konkretne rozwiązania dotyczące obszarów generalnego wykonawcy, działu sprzedaży i marketingu, działu rozliczeń inwestycji i transakcji, obszaru odbiorów i reklamacji oraz kompleksowego raportowania.

Osoby zainteresowane, które chciałyby dowiedzieć się więcej o transformacji cyfrowej Dewelopera Budowlanego i Firmy Budowlanej zapraszamy do kontaktu na thtg.pl/kontakt
🙂

Konferencja Rynek Mieszkaniowy& Biurowce w Polsce 2019 – wystąpienie Thtg

Już za tydzień 21-22 października odbędzie się Konferencja Rynek Mieszkaniowy & Biurowce w Polsce 2019 w Hotelu Hilton Warszawa!

Zapraszamy wszystkich na konferencję oraz nasze wystąpienie pt. „Thtg Modern Workplace oraz Transformacja Cyfrowa Dewelopera Mieszkaniowego i Komercyjnego w chmurze Microsoft”

Podczas prezentacji przedstawimy Państwu informacje jak firma Thtg wraz z firmą Microsoft Polska widzą transformacje deweloperów mieszkaniowych i komercyjnych, a także zaprezentujemy konkretne rozwiązania dotyczące obszarów generalnego wykonawcy, działu sprzedaży i marketingu, działu rozliczeń inwestycji i transakcji, obszaru odbiorów i reklamacji oraz kompleksowego raportowania. 

Osoby zainteresowane, które chciałyby dowiedzieć się więcej o transformacji cyfrowej Dewelopera Budowlanego i Firmy Budowlanej zapraszamy do kontaktu na thtg.pl/kontakt 

Office 365 w chmurze

Czy korzystasz już z Office 365 w chmurze❓ ☁️

Usługa Office 365 to Twoje biuro obsługiwane w chmurze, zapewniające wszystkie narzędzia, których potrzebujesz do pracy w dowolnym miejscu, dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu! Office 365 to również dodatkowe funkcje oraz programy wspierające grupową pracę i komunikację w sieci.

✔️Zalety tej usługi:
-przechowywanie i udostępnianie plików
-wykonywanie zadań z dowolnego miejsca
-synchronizacja dokumentów pomiędzy komputerami, smartfonami i tabletami
-pełny dostęp do narzędzi sieciowych, dzięki którym możesz pracować, wykorzystując jedynie narzędzia online i dane w chmurze
-dzięki dostępowi do aplikacji przez przeglądarkę możliwość pracy na jednym dokumencie w kilka osób, jednocześnie widząc naniesione zmiany w trybie rzeczywistym przez innych edytujących dokument. Warunkiem jest udostępnienie pliku w chmurze OneDrive dla innych użytkowników.
-zarządzanie kalendarzem, udostępnianie terminów i planowanie spotkań
-planowanie harmonogramów i zadań, czatowanie z zespołem, prowadzenie rozmów wideo za pomocą aplikacji Microsoft Teams
-automatyczna aktualizacja, dzięki której masz pewność, ze pracujesz z najnowszą wersją programów.

Co więcej, THTG przygotowało Modern Workplace, które integruje się dodatkowo z usługą Office 365.

Targi hotelarstwa Poznań- prelekcja THTG

Po raz piąty w Poznaniu! Już za 6 dni rozpocznie się dwudniowe spotkanie inwestorów hotelarskich i właścicieli hoteli z ekspertami branży hotelarskiej.

Zapraszamy na naszą prelekcję dnia 1 października o godz. 13.00. Targi hotelarstwa na terenie MTP. Moduł dla Generalnego Wykonawcy (nadzór inwestycji) i system rozliczeń z raportowaniem i badaniem przepływów.

Prelegenci THTG to:
Magdalena Morawiak – Modern Workplace Microsoft
Rafał Stacha – Nadzór Inwestycji i raportowanie

THTG Platforma do zarządzania najmem i komercjalizacją.

Obszary, które wspiera system w kwestii najmu i komercjalizacji:

▪️ wszystko spięte jest w jedno miejsce tzw. One Workplace
▪️panel klienta- wymiana informacji z klientem, klient ma wgląd w dokumenty, zgody marketingowe, stan płatności, regulaminy.
▪️Panel administracyjny- przedstawia wybrane przez użytkownika, najistotniejsze na danym stanowisku informacje. Jest w pełni konfigurowalny pod preferencje użytkownika.
▪️kontrola kosztów- można zobaczyć jakie są przypływy, wydatki itp.
▪️wykonanie prognozy dochodów
▪️kontrola procesów poprzez pulpit zarządzający komercjalizacją
▪️można zobaczyć dowolne statystyki

Wdrożenie Elektronicznego Obiegu Dokumentów w Duda Holding

Jednym z naszych klientów jest Duda Holding i dotychczas spółka korzystała z części CRM-owej.

Miło nam poinformować, że właśnie wdrożyliśmy w tej firmie Elektroniczny Obieg Dokumentów! 🙂📄

W trakcie wdrożenia powstało wiele schematów Workflow, które odwzorowują procesy znajdujące się w holdingu. W celu automatyzacji wykorzystano kody kreskowe oraz mechanizm OCR, który wstępnie identyfikuje wprowadzany dokument.

EOD niesie ze sobą mnóstwo korzyści, takich jak:
✔️oszczędność czasu, ✔️ oszczędność miejsca,
✔️ zmniejszenie kosztów, ✔️zapewnienie bezpieczeństwa.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę ➡️ https://thtg.pl/crm-integrator

Prelekcja – konferencja biznesowi.pl

Zapraszamy na naszą prelekcję. Udział potwierdziło już ponad 160 przedstawicieli największych firm deweloperskich i inwestycyjnych.

Forum Apartamentów Inwestycyjnych & Forum Gruntów i Infrastruktury. Już za tydzień, zapraszam na moje wystąpienie dotyczące Nowoczesnego Cyfrowego Stanowiska Pracy i Platformy Cyfrowej dla Deweloperów Budowlanych, Komercjalizacji oraz Inwestorów i Zarządców Nieruchomości.

Rafał Stacha Członek Zarządu Thtg Software House

https://www.biznesowi.pl/konferencje/fain/

THTG One Workplace odc.1

Dziś przybliżymy Wam ideę One Workplace. Więc czym właściwie jest❓

Thtg wraz z Microsoft przygotowało One Workplace, dzięki któremu Ty i Twoi pracownicy nie będziecie musieli ciągle szukać i logować się w wielu programach, a wszystko co potrzebne będziecie mieć w jednym miejscu! 📲

One Workplace to jedna platforma, w której zintegrowane są wszystkie systemy oraz programy i mimo, że każdy jest od innego dostawcy powodujemy, że współpracują ze sobą. Całe środowisko zintegrowane jest dodatkowo z usługami Thtg oraz Microsoft, w tym crm, kalendarz, program księgowy, program do tworzenia raportów, przeglądarka internetowa, Office 365 i wiele innych. Co więcej, każdy użytkownik posiada dopasowany indywidualnie pulpit nawigacyjny.

📍Jakie korzyści jeszcze daje one workplace?

✔️Efektywna komunikacja
✔️Udostępnianie plików wewnątrz organizacji
✔️Praca zespołu na jednym dokumencie
✔️Zespoły tworzone pod konkretne zadania
✔️Czaty grupowe
✔️Planowanie zadań
✔️Wideo rozmowy i wideo konferencje dla
nawet 10000 użytkowników!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami! 🙂