Oprogramowanie i aplikacje dla biznesu

działy sprzedaży
i marketingu

AUTONOMIC SALES

działy finansowe
i księgowe

FINANSE

działy produkcyjne
 

PRODUKCJA

działy magazynowe
 

MAGAZYN

działy gwarancyjne
i serwisowe

GWARANCJE
SERWIS

kierownictwo
i zarząd
 

SUBTILITER

Dokumenty i procesy pod kontrolą

Obieg dokumentów, workflow, kontrahenci, umowy i płatności - zarządzanie kontrahentami i umowami by rozliczenia pozostawały pod kontrolą. Przeprowadź test wydajności działu sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Ofertowanie pod kontrolą!

Doskonałe graficznie i merytorycznie oferty, śledzenie procesu negocjacji oraz system nadzoru nad rezerwacjami to tylko niektóre z wielu mozliwości modułu sprzedażowego. Przeprowadź test wydajności działu sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Panel dla zarządzajacego

dla sprzedawców, dla portierni, działu marketingu, serwisu, magazynu i produkcji z systemem doskonałego zarządzania uprawnieniami to tylko jedne z wielu funkcjonalności pozwalających na optymalizację pracy i dostępu do informacji. Przeprowadź test wydajności działu sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Kontrola finansów

Fakturowanie, przepływ pieniądza, nadzór nad należnościami i płatnościami, nadzór nad kredytami i liniami kredytowymi, RZiS, budżetowanie i windykacja. Te i wiele innych funkcji czeka na Ciebie byś w pełni i jednym kliknięciem miał pełnię informacji. Przeprowadź test wydajności działu sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Power THTG

to nowoczesny system klasy BI dzięki któremu zobaczysz i zobrazujesz swoje dane, a jeśli do tego dodamy automatyczne przygotowywanie raportów i cykliczną ich wysyłkę do wskazanych osób oraz analizę predykcyjną to na pewno zyskasz pełny obraz i dostęp do informacji. Przeprowadź test wydajności działu sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Interfejs na komputer, tablet i komórkę

Korzystaj z systemu gdziekolwiek jesteś za pomocą urządzeń mobilnych, tabletu lub komputera. Zapewnia to pełną mobilność Tobie i Twoim pracownikom. Przeprowadź test wydajności działu sprzedaży.

Dowiedz się więcej
Zapytaj o ofertę dla Ciebie