<< POWRÓT

Nie czekaj na klienta!

Sam powoduj zainteresowanie! Zobacz sam jakie narzędzia możesz mieć do dyspozycji.

- Masz wiele możliwości Mailing, sms, telefon i social media: to Ty decydujesz jak wyszukać klienta.

- Sprawdzaj źródła Integracja z adwords, analytics i inne social media - badaj skąd dociera do Ciebie klient.

- Stwórz perfekcyjne połączenia Korzystaj z systemu, który za Ciebie dobierze towar do klienta lub klienta do produktu.

- Dowiedz się dlaczego klienci wybrali Twój produkt lub kim jest klient, którego nie udało się jeszcze Tobie zdobyć.

- Zastosuj robota który w Twoim imieniu "wypyta" klientów czym są zainteresowani i kiedy planują zakup. Działanie może być wykonywane na nowych bazach lub już istniejących. Skuteczność jest wyższa o 20% niż przy zastosowaniu tradycyjnego call center.


Sztuczna inteligencja

to wykonywanie przez maszynę czynności w taki sposób, jak by to robił człowiek ale szybciej, sprawniej i przy niższych kosztach uzyskania efektu. Korzystaj z możliwości jakie daje zastosowanie uczenia maszynowego i analizy predekcyjnej.

- Bez zmęczenia, precyzyjnie. Subtiliter codziennie zaplanuje pracę sprzedawców, wyznaczając klientów, z którymi należy się skontaktować i planując jaką ofertę należy im złożyć.

- Automatyzacja kontaktów. Samodzielne przechwytywanie zapytań, wstępne poznanie potrzeb klienta i przekazanie leadu do odpowiedniego działu.

- Zero straconych lub mrożonych leadów! Po otrzymaniu zapytania, system samodzielnie podpowie co należy zrobić by doprowadzić do transakcji i nie pozwoli na nie wykonanie zaplanowanych czynności.

- Optymalizacja działań marketingowych poprzez dokładną analizę skuteczności reklamy, tendencję, wzajemnego wpływu źródeł dodatrcia klienta na siebie z pomiarem zależności.

- Wiesz ile wydasz na reklamę! Przewidywanie budżetu reklamowego wraz z jego przeznaczeniem w określonym czasie i mediach.


Interfejs na komputer, tablet i komórkę

Korzystaj z systemu gdziekolwiek jesteś za pomocą urządzeń mobilnych, tabletu lub komputera. Zapewnia to pełną mobilność Tobie i Twoim pracownikom.

- Zobacz co dzieje się w firmie kiedy tylko chcesz z pełnym dostępem do kalendarza.

- Zobacz jak się mają Twoje projekty i zadania.

- Dostęp do danych klienta, CRM i magazynu z każdego miejsca na świecie i na czym chcesz.

- Zrób ofertę poza biurem, gdziekolwiek się znajdujesz.