<< POWRÓT

Robotyzacja procesów

Tylko 34% czasu sprzedawcy poświęcają na sprzedaż, resztę czasu pochłania wykonywanie rutynowych czynności. Zmień to poprzez robota "wyręczającego" zawartego w CRM Integrator 3.0 i zamień zaoszczędzony czas na konkretne pieniądze.

- AutonomicSales sam szuka klientów i to 24h na dobę. Nikt poza nami tego nie potafi.

- Zastosuj robota odbierającego zapytania ofertowe lub zgłoszenia reklamacyjne, który w Twoim imieniu dowie się co sprowadza do Ciebie Twojego klienta.

- Spowoduj by Twoi sprzedawcy wiedzieli co mają robić i zastosuj THTG Bot, który poprzez zaszytą sztuczną inteligencję dba o optymalizację działań i dowiaduje się co powoduje że sprzedajesz, a co obniża wyniki jednocześnie podpowiadając rozwiązania kieruje sprzedawcę w stronę finalizacji sprzedaży.

- System "zero straconych leadów" nie pozwoli na ochłodzenie kontaktu z klientem.


Sztuczna inteligencja

to wykonywanie przez maszynę czynności w taki sposób, jak by to robił człowiek ale szybciej, sprawniej i przy niższych kosztach uzyskania efektu. Korzystaj z możliwości jakie daje zastosowanie uczenia maszynowego i analizy predekcyjnej.

- Bez zmęczenia, precyzyjnie. Subtiliter codziennie zaplanuje pracę sprzedawców, wyznaczając klientów, z którymi należy się skontaktować i planując jaką ofertę należy im złożyć.

- Automatyzacja kontaktów. Samodzielne przechwytywanie zapytań, wstępne poznanie potrzeb klienta i przekazanie leadu do odpowiedniego działu.

- Zero straconych lub mrożonych leadów! Po otrzymaniu zapytania, system samodzielnie podpowie co należy zrobić by doprowadzić do transakcji i nie pozwoli na nie wykonanie zaplanowanych czynności.

- Optymalizacja działań marketingowych poprzez dokładną analizę skuteczności reklamy, tendencję, wzajemnego wpływu źródeł dodatrcia klienta na siebie z pomiarem zależności.

- Wiesz ile wydasz na reklamę! Przewidywanie budżetu reklamowego wraz z jego przeznaczeniem w określonym czasie i mediach.


Interfejs na komputer, tablet i komórkę

Korzystaj z systemu gdziekolwiek jesteś za pomocą urządzeń mobilnych, tabletu lub komputera. Zapewnia to pełną mobilność Tobie i Twoim pracownikom.

- Zobacz co dzieje się w firmie kiedy tylko chcesz z pełnym dostępem do kalendarza.

- Zobacz jak się mają Twoje projekty i zadania.

- Dostęp do danych klienta, CRM i magazynu z każdego miejsca na świecie i na czym chcesz.

- Zrób ofertę poza biurem, gdziekolwiek się znajdujesz.


Ofertowanie pod kontrolą!

Doskonałe graficznie i merytorycznie oferty, śledzenie procesu negocjacji oraz system nadzoru nad rezerwacjami to tylko niektóre z wielu mozliwości modułu sprzedażowego.

- Zaprezentuj swój produkt poprzez rozbudowany edytor oferty oraz kontroli nad treścią, grafiką i opisami zamieszczanymi na Twojej WWW.

- Pełny monitoring dokumentów Miej pod kontrolą proces zmian zachodzących w ofercie oraz umowie.

- Wszystko jak na dłoni Zarządzanie procesem rezerwacji oraz realizacji zamówienia.

- Koniec tracenia czasu na ręczne wypisywanie dokumentów. Automatyczne szablony wszelkich dokumentów rozwiązują ten problem.

- Automatyzacja procesu ofertowania poprzez zastosowanie modułu sztucznej inteligencji Subtiliter, tak by sprzedawca oferował kompletne rozwiązania i to klientom, którzy akurat ich potrzebują.

- Automatyczne typowanie klientów którym należy złożyć ofertę lub dokonać kontaktu.


Nie czekaj na klienta!

Sam powoduj zainteresowanie! Zobacz sam jakie narzędzia możesz mieć do dyspozycji.

- Masz wiele możliwości Mailing, sms, telefon i social media: to Ty decydujesz jak wyszukać klienta.

- Sprawdzaj źródła Integracja z adwords, analytics i inne social media - badaj skąd dociera do Ciebie klient.

- Stwórz perfekcyjne połączenia Korzystaj z systemu, który za Ciebie dobierze towar do klienta lub klienta do produktu.

- Dowiedz się dlaczego klienci wybrali Twój produkt lub kim jest klient, którego nie udało się jeszcze Tobie zdobyć.

- Zastosuj robota który w Twoim imieniu "wypyta" klientów czym są zainteresowani i kiedy planują zakup. Działanie może być wykonywane na nowych bazach lub już istniejących. Skuteczność jest wyższa o 20% niż przy zastosowaniu tradycyjnego call center.


Panel dla zarządzajacego

dla sprzedawców, dla portierni, działu marketingu, serwisu, magazynu i produkcji z systemem doskonałego zarządzania uprawnieniami to tylko jedne z wielu funkcjonalności pozwalających na optymalizację pracy i dostępu do informacji.

- Konfiguruj system zgodnie z własnymi wymaganiami i potrzebami.

- Reaguj na zmiany. Gdy zmienia się sytuacja rynkowa, w szybki sposób i to bez udziału programistów zmieniaj i wprowadzaj nowe konfiguracje.

- Podłączaj, integruj i konsoliduj z oprogramowaniem i urządzeniami zewnętrznymi by mieć dostęp do pełnej informacji.

- Otocz się technologią. Korzystaj z Internet of Things od THTG.


Power THTG

to nowoczesny system klasy BI dzięki któremu zobaczysz i zobrazujesz swoje dane, a jeśli do tego dodamy automatyczne przygotowywanie raportów i cykliczną ich wysyłkę do wskazanych osób oraz analizę predykcyjną to na pewno zyskasz pełny obraz i dostęp do informacji.

- Koniec z oczekiwaniem na raporty! Od dziś otrzymasz je właśnie wtedy gdy tego chcesz. System automatycznie i codziennie dostarczy dane.

- Buduj raporty i zestawienia korzystając z dowolnej szaty graficznej. Wizualizacja danych to klucz do sukcesu!

- Zbuduj system alertów by w Twoim kalendarzu, skrzynce pocztowej lub za pomocą sms otrzymać ostrzeżenie na czas.

- Korzystaj z analizy predykcyjnej i uczenia maszynowego w analizie danych tak by w łatwy i szybki sposób znajdować skutek i przyczynę!


Kontrola finansów

Fakturowanie, przepływ pieniądza, nadzór nad należnościami i płatnościami, nadzór nad kredytami i liniami kredytowymi, RZiS, budżetowanie i windykacja. Te i wiele innych funkcji czeka na Ciebie byś w pełni i jednym kliknięciem miał pełnię informacji.

- Nie pomiń żadnej płatności! Moduł windykacyjny i należnościowy - automatyczne lub manualne procesy z systemem alertu.

- Bądź na bieżąco z finansami. Miej podgląd na pieniądze, tak, byś wiedział ile masz lub ile będziesz miał pieniędzy.

- Kontrola nad budżetem, rachunkiem zysków i strat oraz przepływem pieniądza w firmie i to wszystko w czasie teraźniejszym.

- Bez zawracania głowy. Linie kredytowe, rozliczenia z bankami i koszty finansowania pod stałą kontrolą.